Ahoj, ahoj, ahoj!
Tak jak se máte takhle při neděli? Zítra je svátek, nemusíme nic dělat, když nepočítám cvičení a snahu nepřecpat se sladkým :D
Já
už dneska nebudu dělat absolutně nic. Bolí mě zadek, lýtka, ramena,
horní část zad a po dlouhé době konečně opět cítím i břišáky, což je asi
ta nejpříjemnější bolest na světě. Já miluju, když mě po cvičení něco
bolí! Co vy? :)
Všechno tohle mě bolí v podstatě už od pátku,
kdy jsem si asi myslela, že jsem bůh s bezmeznou silou a mučila se asi
2,5 hodiny. Fakt magor. Ono to ale bylo tím, že jsem dva dny předtím
vůbec nic necvičila a jelikož se ještě učím nemít kvůli tomu výčitky,
měla jsem potřebu si to tím jakoby vynahradit. Ale víte co? Mě potom
bylo celkem dobře, ani jsem nebyla moc unavená a když jsem druhý den
cítila tu hezkou bolest, tak jsem se musela pochválit :D A proto jsem se
o víkendu odměňovala dobroučkým jídlem. Je mnohem výhodnější cvičit víc
než míň, protože čím víc cvičíte, tím víc můžete jíst :D
A já jím vážně moc ráda. Ale kdo ne, že? :)
A já jím vážně moc ráda. Ale kdo ne, že? :)
Dost
řečí a jdeme na to! Je tu další díl, plný zdravého (samozřejmě i
nezdravého :D) a dobrého jídla, tak si ho užijte a stejně tak i zítřejší
krásný svátek. A na počest boje za demokracii a svobodu, si zítra
uvařte nějakou mňamózní mňamku, protože si jí určitě zasloužíte :)
