Zobrazují se příspěvky se štítkemNákupy. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemNákupy. Zobrazit všechny příspěvky

středa 8. července 2015

Prázdninový nákup a trocha podívání

Protože čím jiným je možné nejlépe zahájit léto? Já jsem hned po vyzvednutí vysvědčení utíkala s maminkou do Zdravé výživy a udělala si malou zásobičku dobrůtek , abych měla o prázdninách co jíst. A teď vám ve stručnosti ukážu, co všechno jsem si koupila (resp. co všechno mi moje hodná mamka koupila :D).


Na fotkách níže se nenachází oříšková ovesná kaše, kterou jsme koupily pro ségru, protože si tyhle instantní kaše strašně oblíbila a jí je skoro každý den. No udělala jí děsnou radost :D Na fotkách taky nejsou Zázvorky a sušené turecké meruňky, což je ten malý balíček vedle Zázvorek. Obojí jsem fotila, ale ta fotka se mi nejspíš někam ztratila. Zázvorky už jsme s mamkou ochutnaly. Mě docela chutnaly ( i když lepší by byly namazné máslíčkem :D), ale mamka se z nich hrozně zakuckala :D Ty meruňky jsem ještě neměla, ale už se na ně celá třesu. Když jsou až z Turecka tak musí být úžasné! :D

pátek 5. června 2015

Jakpak žiju a nové hadříky na cvičení

Ahojky!
Doufám, že se máte dobře, když už jsme se konečně dočkali toho pátku. A já po dlouhé době přidávám i nějaký článek, který se netýká jen toho, co jsem snědla. Na deníčky poslední dobou nemám moc náladu a stejně nevím, co bych do nich psala (dobrá, jsem i líná je psát, ale o tom jakože nevíte :D). Dnes vám jenom tak stručně shrnu, jak si tak nějak žiju a ukážu vám, za co jsem vyhodila prachy v Lidlu :D Tak hezkou zábavu!

Začneme tím oblečením...
 

středa 13. května 2015

První velký jarní nákup

Ahojky!
Jak jsem o víkendu slíbila, dnes to bude nákupní článek (jóoo, hurááá, to jsme přesně chtěli! :D), protože doma už nemám skoro nic zdravého, co bych mohla jíst, takže to chtělo doplnit zásoby. Netroškařila jsem a nakoupila si hromadu dobrůtek, se kterýma se vám teď musím pochlubit :))

Ani se neptejte, kolik mě tohle všechno stálo! :D Úplně jsem vyhladověla svojí peněženku.

středa 11. března 2015

Nákupuji všude možně


Ahojky!
Omlouvám se, že se ozývám až po tolika dnech, ale stala se jedna taková hrozně divná věc (vlastně víc věcí), díky kterým jsem neměla na blog moc náladu a ani čas. Ale snad vám to nevadí, však já to zase doženu a o těch příhodách vám napíšu v pátek ve svém deníčku.
Dneska ale další nákupní článek. Nějak jsem v poslední době hodně nakupovala jídlo, ale jídla ono není nikdy dost. Narazila jsem totiž na jeden malý schovaný obchůdek se Zdravou výživou. Ne u nás ve městě, tady máme jenom tu šíleně předraženou. A jsem jedině ráda za to, že jsem ho objevila, protože se mi tam neskutečně líbilo a nejradši bych ho celý vykoupila :D To ale bohužel nešlo, protože jsem 1) neměla tolik peněz a 2) bych to asi všechno neunesla, že :D Kromě nákupu ve výživě jsem si nakoupila i pár věcí jinde, tak vám je tady také ukážu. Ale už dost vykecávání a jdeme na ten nákup.


středa 4. března 2015

Americký týden

Ahoj, ahoj!
Už je čas na to, abych začala zase přidávat nové články a jelikož jsme se konečně dočkali amerického týdne v Lidlu, tak bych vám ráda ukázala, co všechno jsem si tam nakoupila já. Resp. co mi tam nakoupila maminka :D Sice trochu s křížkem po funuse, ale to, že je ten týden dávno za námi, ještě neznamená, že se vám s tím nemůžu pochlubit. Zvlášť, když jsem to všechno poctivě nafotila ze všech možných úhlů :D To by pak byla hrozná škoda to sem nedát, že jo.


sobota 28. února 2015

Dárečky k šestnáctinám


Ahojky!
Dnes tu pro vás mám nějaké fotečky mých dárečků k narozkám. Žádná velká kvanta sladkostí, to naštěstí není, ale i tak se tam najde něco dobrého na zub ;) A kdyby ne, s mou novou knížečkou plnou receptů si to můžu sama ukuchtit!
Tak schválně...Kdo najde jeden rozdíl? :D

  Asi každej, co? Ale ne, nejsou to dvě knihy. Ale stačí ji otočit a každý si to může myslet :D Mooc chytrá knížečka. Dvě v jedné :D
Oficiálně vám oznamuji, že jsem nyný vlastníkem šesti čokolád. Otázkou je, na jak dlouho :D Ale já bych řekla, že tentokrát budu mít spíš problém s tím je sníst do datumu spotřeby, než nesežrat na posezení :D
Tolik čokolád. A to ještě nepočítám tu hromadu dalších sladkostí od Mikuláše. Všechno mi to bohatě vystačí na celý další rok. :D



Dobrůtky ve spížce


Ahoj, ahoj, ahoj!
Dneska takový nákupní článek. Spíš než nákupní bude o pár mňamkách, které máme doma ve spížce. A které jsou samozřejmě (v rámci možností :D) zdravé, protože tam jako každá rodina máme taky spoustu junk jídla :D Já jsem (záměrně) vybrala pár těch zdravějších potravin, které u nás skladujeme.
Přibylo mi pár dobrůtek, které jsem pro vás chtěla vyfotit a když už jsem v tom byla, vyblejskla jsem i něco ze starších nákupů, ať je článek zajímavější.

Zásoby na zimu


Udělala jsem zátah na zeleninu :D Prodavačka ze mě opravdu musela mít radost, když jsem tam tak stála u toho pultu, zdržovala frontu a rozhodovala se, co z té hromady oříšků a sušeného ovoce si koupím. A stejně mi nakonec nevystačily peníze na všechno, co jsem chtěla. A zapomněla jsem na goji, to mě mrzí. Ale co, nakoupila jsem si spoustu jiných věcí. :D

O něčem z toho všeho už jsem se vám zmiňovala. Třeba o té čokoládě a Dobré vláknině, ale řekla jsem si, že když už píšu tenhle článek, tak to tam hodím taky. :)

Nákupy do kuchyně


Ahoj!
Dneska jsem s mamčou udělaly nájezd do kuchyňských potřeb!
Já už se prostě bez tý koláčový formy nemohla obejít a když už jsem tam byla, rovnou jsme koupily i pár dalších věcí. Božee, já si tam připadala jako v ráji. Mamka ze mě měla pěknou srandu, když jsem tam běhala od regálu k regálu a nemohla se rozhodnout, co všechno nakoupit, abych jí zase nevybrakovala peněženku. Když ono tam bylo tolik krásných formiček! Já asi fakt nebudu normální, když jsem v 15 posedlá vařením a pečením :D

No zkrátka, koláčových forem tam bylo až až. Jelikož jsem v nich ještě nepekla, vzala jsem 2 druhy, abych to ozkoušela. Potom jsme do kuchyně koupily jakési krájítko s více využitími, 2 plastové stěrky (naše stará gumová už se pomalu rozpadá), 20 formiček na košíčky (byly tak roztomilé, že jsem neodolala :3). Chtěla jsem vzít i pekáček na muffiny a keramickou pánev a uvažovala jsem i nad bábovičkami, ale nakonec jsem si to rozmyslela, abych maminku nezruinovala. Slíbila mi, že v Penny ještě koupí srdíčkovou formu na dort a ještě jednu pečicí formu (jsou zrovna ve slevě :D).
Doma jsem pak ještě prohledávala naše pečící zásoby a našla jsem spoustu formiček, o kterých ani nevím, že je máme. Takovou radost jako z tohohle objevení, jsem už dlouho neměla. Navíc jsem zjistila, že doma máme takový pekáček, ve kterém jsou 2 formičky sněhuláků, 2 vánočních stromečků a 2 Santa Clausů, takže na Vánoce udělám na Štědrý den bábovičky jako zákusek po večeři. Už se na to těším :)
Nemůžu se dočkat, až vyzkouším tu koláčovou formu. Hned, jak se sní ty sušenky Oreo (moc dobrý recept, určitě ho sem dám), tak upeču nějaký koláč a také pár košíčků, abych prubla i ty pidi formičky.


Docela jsem si teď oblíbila běhání. Ten svůj okruh, který je nakonec dlouhý asi 3km, budu běhat alespoň 3x týdně, abych si ještě trochu víc zlepšila kondičku. Také si měřím čas, abych věděla, jestli se lepším. Zatím jsem si ho měřila jen 2x. Jednou v pátek a dnes, ale z nějakého důvodu jsem byla o 24 sekund horší. To mě naštvalo, takže jdu zítra znovu a budu se snažit, aby to bylo lepší. Ale vážně nevím, v kolik budu muset vstávat, aby ještě nebylo vedro. Dnes jsem šla v 8 hodin (dřív nevstanu :D) a sluníčko už teda pěkně pálilo. Tak uvidíme, jak bude zítra.

Přeju vám dobrou noc a krásné sny. Třeba o jídle :3

Lehký týden v Lidlu


Nebo co to vlastně je :D Každopádně když jsem ten leták uviděla, dostala jsem šílenou radost, že tam je konečně něco podle mého gusta. Ta radost ze mě opadla, když jsem zjistila, že to má asi jenom 4 stránky :D
Ale i přesto jsem si tam něco vybrala a pověřila mamku, aby mi to koupila. A nestačila jsem se divit. Mamča podle mé prosby koupila jogurt, pomazánku( sice jsem měla na mysli tu druhou, ale nevadí :D), sušené mango, kozí sýr(ten úplně miluju :3) a místo jednoho balíčku nějakých oříšků mi koupila rovnou 4, protože nevěděla, který mi má vybrat. Nějak se dostává do fáze, kdy mi jídlo kupuje sama od sebe, aniž bych jí o to řekla, co je samozřejmě super. Tímhle mi udělala hroznou radost. Zbožňuju oříšky a sušené ovoce! Aspoň mám na čas zásobičku :)) Mňam, už se na ně těším...


A co vy? Koupili jste si něco v tomhle Lehkém týdnu?

čtvrtek 26. února 2015

Oříškové nákupy


Zdravím vás!
Dneska jsem úplně šťastná. To proto, že když jsem si ráno stoupla na váhu, konečně tam bylo rovných 57 kg. Byla jsem nervóní z toho, jak mi to několik týdnů kolísalo mezi 57 a 58 a chtěla jsem, aby se to konečně ustálilo. A dneska to konečně vyšlo. Teď už nějak nepočítám s tím, že by ta váha ještě klesla. Stejně spíš už teď chci tvarovat, než hubnout a 57kg na 171 cm mi přijde tak akorát. Takže jsem spokojená.
A teď k nákupům.Včera jsem si doběhla do obchůdku se zeleninou, kouknout se, jestli by tam pro mě neměli nějaká semínka, nebo oříšky. Oříšků tam měli strááášně moc. Para, vlašský, mandle, lískový, arašídy, kešu, pekanové. Pražené, solené, v čokoládě, i přírodní, každý by si tam vybral to svoje. A navíc spoustu sušeného ovoce. Třeba plátky ananasu, nebo sušené fíky, které si tam určitě zajdu koupit. Já jsem tam ale šla za určitým cílem. Koupit si arašídy, protože jsem měla v plánu ten den konečně udělat to arašídové máslo a doma jsem jich měla jenom pár, takže jsem chtěla, aby mi zbyly i nějaké jen tak na mlsání. Když už jsem tam byla, přibrala jsem trochu vlašáků, které jsem neměla už věky. A cena? Dohromady to stálo jen 41 korun. 21 bylo za vlašáčky a 20 za arašídy. Bylo jich 150g! Dvacka za 150g? Kdo by to nekoupil? Rozhodla jsem se, že to je to místo, kam si budu pravidelně chodit nakupovat. Měli tam i nějaká semínka. Lněná a sezamová, myslím. Už se těším, až mi dojdou zásoby (což asi hned tak nebude, protože toho mám doma požehnaně, plnou krabici od bot :D), abych si tam mohla jít něco koupit. Konečně jsem našla místo, kde seženu, co chci. Předtím jsem byla v Penny a tam sice měli asi 5 druhů arašídů, ale všechny pražené a solené, takže jsem odcházela pěkně naštvaná, že tam neprodávají oříšky i pro normální lidi. :D

A co na pouti?
Nevěřila jsem, že bych si u pouťových stánků mezi všemi těmi perníky, kokoskami, turekými medy, pendreky, ledovými tříštěmi a cukrovými vatami, mohla něco vybrat. Ale i tak jsem se zastavovala u stánků, kde jsem zahlédla oříšky. Jakmile jsem zahlédla slovo pražené, solené a nebo v čokoládě, stánek pro mě neexistoval. Pak jsem ale našla jeden, kde měli i spoustu normálních oříšků. Takže jsem si hned s radostí něco nakoupila.
A copak jsem si tam teda koupila dobrého?