Zobrazují se příspěvky se štítkemWhat I ate. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemWhat I ate. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 25. července 2015

What I ate no. 50

Krásné nedění ráno vám přeji!
Dnes to nebudu zbytečně okecávat a rovnou se vrhneme na to jídlo, kvůli kterému tu dneska jsme. Takže vám je popřeju pěknou zábavu a můžete hned začít se čtením a prohlíženímjiž padesátého výročního dílu :))

neděle 19. července 2015

What I ate no. 49

Krásnou neděli vám přeji!
Moc se omlouvám, že jsem přes týden nevydala žádný článek, ale úplně jsem zapomněla, že mám vlastně blog. A taky tohle nebyl úplně ten nejšťastnější týden. Od minulého pátu mi bylo nějak divně a až do středy jsem se celé dny jen válela v posteli a koukala na filmy. A střídavě se přejídala a pak zase jedla horzně málo a měla depku a nechtěla už nikdy vyjít z baráku. 
Fakt nevím, co to zase bylo, ale jsem ráda, že už je to pryč. Teď už zase cvičím a každý den se pokouším se nepřejídat, ale ne vždy se to povede. Ale nevzdávám se a pořád se snažím to dokázat. 
Teď se už ale půjdeme mrknout na to jídlo. Dnes toho moc není, protože jsem o té své podivné "nemoci" buď nejedla a nebo naopak jedla až moc a ani jedno se nedalo fotit, takže proto. Ale snad se vám to i tak bude líbit. Přeji pěknou zábavu :)
A také se omlouvám, že to sem dnes přidávám tak pozdě. Ale úplně jsem na to zapomněla a psala to až teď.


sobota 11. července 2015

What I ate no. 48

Hezké nedělní ráno!
Jak si užíváte léta? Já doufám, že skvěle a také že si pěkně vychutnáváte dobré jídlo a občas si nějakou tu točenou zmrzku koupíte ;) Já ji teda ještě neměla, ale u nás je už tak nehorázně drahá, že si radši zajedu těch 10 km na kole do sousedního města, protože tam jí mají levnější o deset korun! Takže ušetříte a navíc spálíte nějaké ty kalorie. Člověk má pak aspoň pocit, že si tu zmrzku zaslouží :D
To nevadí, že si tady sama pro sebe píšu o svých zmrzlinových myšlenkách :D
Jsem teď hrozně zblázněná do jednoho úžasného seriálu (plného strašně sexy chlapů :D), takže na něj teď pořád zírám (no, začala jsem včera, ale už jsem u druhé série...hups :D). Včera jsem s ním strávila krásný celý den a dneska to možná dopadne stejně.
Nevím ještě, jestli budu cvičit, protože jsem si řekla, že by možná neškodilo si na pár dní oddychnout. Necvičila jsem v pátek a ani v sobotu a pořád jsem hrozně vyčerpaná. Fakt nevím, čím to může být. Možná ještě nejsem tak úplně zdravá (jednoduše řečeno, jsem pořád nemocná, ale to přece neznamená, že nezvládnu ujet 80km na kole, že jo...copak jsem nějaká padavka? :D), takže bych se asi měla napřed vyléčit a až potom se na sebe koukat do zrcadla. To totiž člověka vždycky donutí zvednout zadek :D A co vy? Cvičíte teď v létě, nebo to necháváte na osudu? :D
Teď už se ale vrhneme na tuhle naší oblíbenou rubriku. Dneska docela nabitou, i když tam není ani jedna kašička. Ale je tam spoustu jiných mňamek, takže přeji hezké podívání :))


neděle 5. července 2015

What I ate no. 47

Krásné nedělní ráno!
Alespoň teda doufám, že devět hodin se ještě počítá jako ráno. :D Snad se máte dobře a užíváte si prázdnin. Omlouvám se, že jsem se teď vůbec neozvala, zvlášť, když jsem měla prázdniny. Ale bohužel mi to nějak nevyšlo. Měla jsem to v plánu, protože jsem byla na nákupu ve Zdravé výživě a také jem vám chtěla napsat, jak na tom teď jsem se ZP, ale nějak se mi do toho psaní nechtělo. Ale určtitě se k tomu odhodlám. Nenapsala jsem i proto, že hned první den prázdnin jsem se probudila s ucpaným nosem, škrábáním v krku, kašlem, bolestí hlavy a šílenou únavou. Mohly ty prázdniny snad začít líp??? No, samozřejmě jsem celý den nic nedělala a to vedlo tak akorát k tomu, že jsem celý den jedla. Ve čtvrtek už mi naštěstí bylo mnohem lépe a to jsem hned využila na cvičení, kolo a na konci dne pak i svlažení v rybníčku. Takže jsem se pak nemohla divit, když mi v pátek bylo ještě hůř než ve středu :D Ale teď už je to lepší, i když ten nos mám ucpaný pořád a občas si musím pořádně odkašlat. Ale jsem naštvaná, že mě to přepalo takhle na začátku prázdnin. Ale nevadí, hlavně aby to už bylo pryč.
Teď už se vrhneme na to jídlo :)

neděle 28. června 2015

What I ate no. 46

Krásnou neděli vám přeji!
Doufám, že se máte dobře a užíváte si dnešní hezké počasí. Dnes vydávám What I ate dříve, i když ne ráno, jak jsem minule slíbila. Nejsem teď moc aktivní a vím, že pořád slibuji, že se to brzy změní a ono pořád nic, ale já opravdu doufám, že se to zlepší a že opět začnu normálně fugnovat. Do školy už se jdu zítra jenom nudit a v úterý pro vysvědčení, takže se dá říct, že už mám vlastně taky prázdniny, protože ty dva ubohé dny se nedají počítat :D Potom mi konečně nastane svoboda a odpočinek. Konečně budu moct pořádně začít něco dělat s tím mým přejídáním, které se mimochodem zase pěkně rozjelo...škoda o tom psát. Dneska na to vůbec nemám náladu, takže vám jen popřeji pěnou zábavu u dnešního dílu a ať se vám fotečky líbí :)


neděle 21. června 2015

What I ate no. 45

Ahojky
Vítám vás u tradiční nedělní rubriky, která je dnes obzvláště chudá. To proto, že tenhle týden jsem to den za dnem všechno kazila a jedla vyloženě jako prase. Je mi ze mě úplně špatně a i psát se o tom strašně stydím. Už se na sebe fakt nemůžu ani podívat. A ani na ségru, protože když ji vidím, tak se mi chce brečet, protože to vypadá, že jsem si vyměnily role. Ona je teď ta krásná štíhlounká a já jsem vedle ní jak tučná koule. Nikdy si neodpustím, že jsem celý rok práce takhle zahodila a udělala ze sebe takovou buchtu. 
A netěší mě ani to, že jsem po roce a dvou měsících opět dostala menstruaci. Kdyby to bylo kvůli těm 10 kilům navrch, tak bych si říkala, že to bylo aspoň k něčemu dobré, ale bohužel je to díky antikoncepci, kterou mi předepsala doktorka. Takže ten nabraný tuk s tím nemá nic společného. 
Ale to je teď jedno, protože jsem dneska zase odhodlaná se do toho znovu a naplno pustit. Zkusím si  počítat makra a začnu s IIFYM, abych nad sebou měla trochu kontrolu a abych věděla, kolik čeho jím. Už jsem se zaregistrovala na kalorických tabulkách a hrozně mě baví tam tvořit jídelníčky :D Navíc mi to vypočítalo, že s mým výdejem můžu jíst klidně nad 2000 kcal (někdy i víc, záleží na tom pohybu), takže pokud nejsem tak zoufalá slaboška, mohla bych to konečně dokázat a přestat být tím jídlem tolik ovládaná. 
Teď vám přeji pěknou podívanou. Fotek je opravdu pomálu, ale já slibuji, že příští týden už to bude mnohem lepší. A snad i ta moje nálada bude trochu pozitivnější :)

neděle 14. června 2015

What I ate no. 44

Ahojky!
Přeji vám všem krásnou neděli a jsem tu konečně s dnešním článkem. Dneska extrémně pozdě, ale tak trochu jsem na to zapomněla a navíc teprve před chvílí večeřela, takže jsem ještě přetahovala fotečky. Tenhle týden je to opět slabota a možná ještě větší než ten minulý, ale snad to nevadí. Doufejme, že se to brzy zlepší a fotek zase bude dost. Přeji vám hezkou zábavu a ještě hezčí nedělní večer! Užijte si dnešní dílek.


pátek 12. června 2015

Full Day of Eating

No neke! Co se to děje? Já a vydávám takovýhle článek? To se ten svět už úplně zbláznil, nebo co? :D
Ne, jen jsem si řekla, že by možná nemusel být špatný nápad spočítat si, kolik čeho sním a napsat vám to sem. Navíc je to teď docela oblíbený typ článků a i já je čtu moc ráda.  I když nejsem moc velkým příznivcem počítání maker a v podstatě tohle bylo poprvé (a možná i naposled, protože jsem nad tím strávila nepřiměřeně dlouhou dobu :D), co jsem si poctivě spočítala hodnoty všech svých jídel.

neděle 7. června 2015

What I ate no. 43

Krásnou neděli vám všem přeji! 
Doufám, že se máte dobře a užíváte si pěkného počasí. Už jen 3 týdny a pak klídeček! Jenže čím blíže to je, tím víc mám pocit, že už to prostě nevydržím. Achjo, je to se mnou těžký. Zítra píšeme dvě písemky a já jsem naučená sotva na jednu. Ano, vykašlala jsem se na to, protože jsem se teď o víkendu necítila moc dobře, co se mojí psychické stránky týče. Ale to není žádná novinka :D Zajímalo by mě, kdy se to konečně zlepší. No, nebudu to teď rozpitvávat a rovnou vás pozvu, ať se smělem vrhnete na prohlížení dnešního dílu. Připadá mi, že fotek je pořád méně a méně, ale to snad nevadí. V létě jich bude tolik, až vás to bude štvát :D Tak jdeme na to a hezkou zábavu!


neděle 31. května 2015

What I ate no. 42


Krásnou neděli vám všem!
Tak jak se dneska máte? Já, jako každou neděli (i když v poslední době i každý den), děsně, ale to nevadí. Už si zvykám, že se pořád cítím pod psa. Celý víkend bylo v plánu učení. V sobotu jsem se učila, i když jsem nestihla všechno, co bylo v plánu, ale dneska jsem se na to zvysoka vykašlala. Nějaká snaha dopoledne sice byla, ale po 10 minutách jsem to vzdala, protože jsem se na to stejně nesoustředila. Celej den stál za houby. Mám pocit, že nic neumím, že nemám nic připraveno a vůbec na nic nemám náladu. 4 týdny...už jen 4 týdny a pak klid. Stačí mi zvládnout jedinou věc. Nezbláznit se z toho, což mi zatím moc nejde s mojí psychicky labilitou. Už takhle si připadám jako úplnej magor. Míváte někdy pocit, že už nemůžete dál, že jste slabí a vyčerpaní, připadáte si k ničemu a máte chuť se jenom zahrabat do peřin s čokoládou, na nic nemyslet a nemuset z ní už nikdy vylézt? Tak přesně takovéhle pocity já mám denně. Ale jinak jsem naprosto normální! :D
Noo nevadí. Až budu mít chuť napsat nějaký depresivní článek, napíšu ho. Ale dnes tu jsme kvůli jídlu. Takže vám jen popřeji pěkné pokoukání a užijte si to :)



neděle 24. května 2015

What I ate no. 41

Krásnou neděli vám přeji!
Opět jsem tu s oblíbenou rubrikou toho, co jsem za tento týden všechno zdlábla. A také momentálně jedinou rubrikou, do které v poslední době něco přidávám. Ale doufejme, že se to brzy změní a já zase budu mít na blog více času :)
Tak, jako se mi minulý týden dařilo se nepřejídat, jsem to tenhle týden babrala denza dne. Nebyly to úplně šílené záchvaty, ale normální jezení taky ne. Ale dneska jsem zase odhodlaná zabojovat a už to debilní ZP poslat někam! Akorát jsem po něm vždycky šíleně dehydratovaná. Samozřejmě i naštvaná, smutná a přežraná, ale opravdu potom chodím pořád pít. A cvičit den v přežeru to je teprve terno! V pátek jsem při cvičení vypila 1,5l vody! Noo, pitný režim já skutečně dodržuji, o to se nikdo bát nemusí.
Teď už ale k dnešnímu dílku, hezky si ho užijte :)


neděle 17. května 2015

What I ate no. 40

Ahojky!
Přeji vám pěknou neděli a doufám, že se máte dobře. Já jsem dneska úplně vyšťavená. Vlastně celý víkend jsem byla taková polomrtvá. Plánovala jsem si, jak se budu pěkně učit a cvičit, možná i něco upeču, večer se za odměnu podívám na filmík a bude mi fajn. Ale omyl. Učila jsem se, to jo a nevěřím, že jsem si do hlavy dokázala narvat tolik stránek (taky mi z toho málem praskla, chudinka :D), ale na cvičení ani pečení se už nedostalo. Už v pátek asi do 11 večer jsem se šprtala a pokračovala v sobotu dopoledne a proučila se i část odpoledne. Potom bylo v plánu cvičení, ale byla jsem tak šíleně unavená, že jsem si jen udělala veeelkou sváču a šla se koukat na hokej. A jsem ostuda českého národa, protože jsem před poslední třetinou usnula :D A víte, co je nejvtipnější? Že dneska se mi stalo úplně to samý :D No, stejně jsem o nic nepřišla. Tak snad příště, kluci.
Dneska jsem si v jídelníčku trochu povolila a papkala, jak se mi zlíbilo. Takový menší cheat day, ale rozhodně žádné přejídání, to jsem si opravdu důkladně pohlídala. Byla to odměna za týden bez přejezení, za což jsem na sebe vážně strašně pyšná. Za poslední 2 měsíce asi rekord, tak doufám, že to takhle pěkně půjde i dál. A myslím, že to půjde :)
Teď se ale vrhneme na to jídlo. Hezkou zábavu!


sobota 9. května 2015

What I ate no. 39

Hezkou neděli!
Jak se dneska máte? Já měla poslední dny docela krizi, kdy jsem vážně měla chuť se na všechno vykašlat. Se ZP mám problémy pořád, i když ode dneška jsem si zase naivně řekla, že tentokrát už to zvládnu a že to bude dobrý. Tak uvidíme, jak dlouho mi tohle odhodlání vydrží. Nakoupila jsem si k tomu novému začátku hromadu zdravého jídla (a dala za to fakt hromadu peněz), na které se už moc těším a doufám, že mi všechny ty předražené tyčinky a müsli aspoň trochu pomůžou. I když vlastně nevím v čem, ale to je jedno. Určitě se tu v průběhu týdne objeví nákupní článek :) 
Jsem dneska nějaká roztržitá a unavená. V hlavě úplně prázdno, přestože jsem se učila a vidina tohohle týdne se mi ani trochu nelíbí, protože mě čeká spoustu nepříjemných věcí. Nejradši bych zůstala doma, abych aspoň na pár dní nemusela nic řešit a na nic myslet. Ach jo. No nic, už raději začneme. Nevím proč, ale tenhle díl se mi ani trochu nelíbí. Ale mě se dneska nelíbí vůbec nic, tak třeba budete mít jiný názor. Pěknou zábavu!

neděle 3. května 2015

What I ate no. 38

Ahoj!
Zdravím vás opět při neděli s oblíbenou rubrikou. A v podstatě s jedinými články, které teď píšu. Moc se za to omlouvám, ale nemám příliš času a když už, tak jsem šíleně líná něco sepsat. A taky se mi popravdě ani moc nechce. Nemám teď zrovna nejšťastnější období, což už určitě víte. ZP se mě pořád drží, i když sproti tomu bojuji, jak se dá. Tenhle týden byl příšerný. Od úterka až do pátka jsem byla skoro pořád v tom, takže to byly dny, kdy jsem se opravdu hrozně nenáviděla a kdy jsem si nejspíš úplně vysušila slzný žlázy. Chtěla jsem napsat v pátek článek o tom, jak jsem úplně v háji a asi to nezvládnu, ale radši jsem to neudělala. Dneska se totiž cítím o moc líp (no jo, 2 dny bez přežeru to je opravdu úspěch na druhou) a zase si říkám, že to dokážu. Ale bojím se. Strašně se bojím, kdy to na mě zase přijde. Jenže už se na sebe nemůžu ani podívat. Vypadám příšerně a když jsem se v pátek zvážila, tak jsem myslela, že omdlím. Představa, že bych měla pořád přibírat je vážně děsivá, takže už s tím musím něco dělat. Krok jedna: přestat se přejídat a znovu nad sebou získat kontrolu. Až si budu opět jistá sama sebou, teprve potom přijde na řadu pomaloučké shazování těch hnusných nabraných kil.
Teď ale dost o té zákeřém přejídání a vrhneme se na to papání. Hezky si to užijte :)

neděle 26. dubna 2015

What I ate no. 37

Ahoj vám všem!
Je tady neděle a s ní i naše pravidelná rubrika. Konečně již přejmenovaná :D Žádný inteligentní název to není, ale lepší než to předchozí. Ostatně, ono je všechno lepší, než tamta příšernost :D Omlouvám se, že tady teď vůbec nejsem, ale moc nestíhám. A když ten čas mám, tak se mi sem popradvě moc nechce. Pořád bojuji se ZP a nemůžu říct, že by mi to nějak šlo. Ale snažit se nepřestanu, ono to půjde! 
Chci upozornit, že nejím příliš zdravě a ani se o to moc nepokouším. Chci se z toho co nejdřív vyhrabat a nějaká clean strava mi v tom nejspíš moc nepomůže. Takže jím tak nějak všechno a hlavně jsem zvětšila porce. A pokud se vydržím nepřejíst déle než 3 dny, budu na sebe opravdu pyšná. 
A ještě něco bych vám chtěla říct...překonala jsem svůj dosadavní rekord a přesně za týden a jeden den jsem zlikvidovala celou sklenici, tedy 454g, arašídového másla! Minulé pondělí jsem ji otevřela a teď v úterý jsem najednou narazila na dno. Neptejte se mě, jak jsem to udělala, sama nevím :D A to jsem prosím dojídala ještě jednu načatou sklenici, ale v té toho naštěstí už moc nebylo. No, zkrátka se ze mě stal pořádnej máslíčkožrout a začínám na něm být pěkně závislá. Dokonce mu dávám přenost i před čokoládou, čemuž nemůžu uvěřit :D 
To bylo jenom taková kulturní vložka a teď se vrhneme na to jídlo. Přeji vám pěknou zábavu :)

neděle 19. dubna 2015

What I ate no. 36

Ahoj!
Hezkou neděli vám přeji. Taky se vám zítra tak strašně nechce do školy? Já už jsem z toho všeho učení úplně zblblá. Dneska i včera jsem se šrotila jako blázen ,takže mám teď hlavu nabitou vědomostma. Jsem vážně zvědavá, jak dlouho si je tam udržím :D Už to ale nebudu zdržovat a rovnou se na to vrhneme. Pěknou zábavu :)

neděle 12. dubna 2015

What I ate no. 35

Hezkou neděli vám všem!
Mám tu pro vás další díl, doufám, že vaší oblíbené, rubriky. Předem upozorňuji, že jsem nejedla moc zdravě a ani jsem se o to moc nesnažila. Snažím se najít nějakou metodu, která by mě zbavila ZP a nějaká super clena strava jde tím pádem tak trochu stranou. Samozřejmě to neznamená, že jsem začala svačit chipsy, ale pokouším se přestat to jídlo tolik řešit a hlavně na něj přestat tak moc myslet. A kupodivu tenhle víkend mi to docela jde. 2 dny už jsem se ničím nepřecpala a už jsem na to jídlo tolik nemyslela. Dokonce jsem ani neměla žádné velké chutě, což je dobré znamení. Sice to jsou teprve 2 dny, ale i tak jsem ráda, že se zatím cítím dobře. Možná to ale s nástupem do školy znovu začne kolísat, ale já budu doufat, že to nebude až tak hrozné. Nevadí mi, když sním trochu víc nezdravého jídla, ani když si dám po večeři 2 kousky buchty plné cukru, ale napcat do sebe všechno, co doma najdu, to opradu už dělat nechci. A z hloubi duše si přeji, abych už to nedělala. Lusknutím prstů to asi nepůjde, ale postupem času se to třeba urovná.
Teď se ale raději vrhneme na to jídlo, co říkáte? Snad se vám bude dnešní díl líbit. Každé druhé fotce dělá v pozadí společnost velikonoční králíček, kterého máme vystaveného na okně :D Velikonoce jsem sice už pryč, ale proč hned sklízet výzdobu, když je tak pěkná? :D

Včerejší grilování. Nějakej zvědavec se mi tam připlet :D To maminka koukala, jak si zase hraju na fotografa a jako magor si fotím jeden talířek ze všech úhlů :D

pondělí 6. dubna 2015

What I ate no. 34

Krásné velikonoční pondělí vám přeji!
Moc se omlouvám, že jsem v pátek nenapsala deníček ani nic jiného. Nebylo to snad proto, že bych si nenašla čas. Spíš se mi nechtělo a ani jsem moc nevěděla, co bych vám tam psala. Celý článek by byl nejspíš o tom, jak teď pořád naprosto příšerně jím. A nemyslím tím jen nezdravě, ale v příšerném množství! Už od středy jsem skoro permanentně přežraná. A není to pouze kvůli tomu, že jsou Velikonoce. Jasně, můžu se na to vymluvit, ale ono je to jen tím, že jsem hrozně rozežraná. Jedla bych pořád. Jsem přecpaná, ale stejně pořád jím. A pořád na to jídlo myslím. Ve čtvrtek jsem toho za celý den snědla hrozně moc. V pátek to bylo docela v pohodě, ale v sobotu, včera a dneska? Tři dny plné nechutného obžerství, kdy mi skoro prasklo břicho. I když, to co mám, jako břicho moc nevypadá. Připomíná mi to spíš pivní pupek nějakého 60-tiletého děduly. A to bez legrace. Bohužel. Ani nevím, proč jsem tolik jedla. Proč jsem nepřestala, když jsem se cítila sytá? To se mi tak moc líbí ten pocit přežranosti? Ne, nechápu se. Vždyť já na to jídlo ani nemám chuť. Nemám hlad, nemám chuť, ale jím. Tak mi to vysvětlete. Každopáně jsem přibrala a štve mě to, takže od zítřka se do toho zase naplno opřu. Hezky zdravě, žádné přejídání a pravidelné cvičení. Za to bych se ale mohla pochválit. Rozhodně jsem se teď o prázdninách nešetřila a dávala si pořádně do těla. Jenže k čemu ta dřina, když kvůli těm mým žranicím stejně nebudou vidět žádné výsledky? Opravdu už se sebou musím něco udělat a začít se trochu snažit. Tak.
O prázdninách jsem se taky hodně učila, až mi z toho jde hlava kolem a stejně mám dojem, že si nic nepamatuju.
Ale úvod už je dost dlouhý a já jsem včera nevydala isnpiraci. Řekla jsem si, že to velikonoční pondělí ještě šoupnu k tomu a napíšu to až dneska. Takže tady to máte. Chybí tam některé svačiny a večeře, protože jsem...ehm tláskala páté před deváté. Celkově je toho trochu méně než obvykle, ale aspoň to budete mít dříve za sebou :D

To som sama upekla :D Fešák, coo?

středa 1. dubna 2015

What I ate no. 33

Kránou středu vám přeji!
Doháním skluz, ve kterém tahle rubrika je, a konečně jsem se dostala k tomu, abych vydala další díl. Dnes jsou to fotky z minulého týdne a v neděli už tedy vyjde aktuální díl. Konečně nám začali prázdniny, tak si snad konečně trochu odpočinu. No, když si vzpomenu, co všechno za ně musím stihnout, tak si asi moc odpočinku neužiju. Ale snad to nebude tak horké a nějakou zábavu si taky užiju. Zítra například jdu se sestrou a mamkou do pizzerie, i když si to vůbec nezasloužím, za ty své přežery. Dneska zase, ach jo. Nebylo to sice tak hrozné jako jindy, ale stalo se. O tom ale jindy, kvůli ZP tenhle článek nepíšu :) Na krátký úvod by to mohlo stačit a pojďme už na ty fotky. Přeju hezkou zábavu!

neděle 29. března 2015

What I ate no. 32

Ahoj!
Je tu neděle a s ní i další díl inspirace z mého bohatého stolu. Pořád jsem o jeden pozadu, ale snad to brzy doženu. Chtěla jsem ho vydat včera, ale nestihla jsem to. Naštěstí teď půjdeme do školy jenom 3 dny a o Velikonocích snad nějaký čas na blog mít budu. I když, taky toho bude hodně, no...Spoustu učení, jarní úklid, pořádná inventura šatníku, protože to už je opravdu třeba, jelikož mám skříně narvané k prasknutí a polovinu z těch věcí nenosím. Jenže když mě je to tak líto to oblečení vyhodit :D Samozřejmě budeme i malovat vajíčka (to si vydupu :D) a zdobit dům (což budu asi dělat zase jenom já, ale to nevadí, alespoň mi do toho nebude nikdo kecat :D) a nejspíš i upeču svého prvního beránka (nejlíp s čokoládovou polevou a ještě kousky čokolády uvnitř, ať to stojí za to :D). Ale slibuji, že tady se taky stihnu stavit a něco hezkého pro vás sepsat ( i když...článek o mém přežírání asi moc hezký nebude) . Teď vám jen přeji, abyste si užili dnešní díl a abyste to ty tři dny ve škole ještě vydrželi. Pak si odpočineme. Já sice moc ne, ale už si zvykám :D A povím vám, že máte jediný štěstí, že si zapisuji všechno co jsem snědla (přestože někdy bych to nejraději zapomněla :/ ), protože jinak bych k těmhle fotkám neměla co psát. Úplně jsem totiž zapomněla, co že jsem to před těmi 14 dny vlastně jedla :D Dost keců, frčíme na to!