Protože čím jiným je možné nejlépe zahájit léto? Já jsem hned po vyzvednutí vysvědčení utíkala s maminkou do Zdravé výživy a udělala si malou zásobičku dobrůtek , abych měla o prázdninách co jíst. A teď vám ve stručnosti ukážu, co všechno jsem si koupila (resp. co všechno mi moje hodná mamka koupila :D).
Na fotkách níže se nenachází oříšková ovesná kaše, kterou jsme koupily pro ségru, protože si tyhle instantní kaše strašně oblíbila a jí je skoro každý den. No udělala jí děsnou radost :D Na fotkách taky nejsou Zázvorky a sušené turecké meruňky, což je ten malý balíček vedle Zázvorek. Obojí jsem fotila, ale ta fotka se mi nejspíš někam ztratila. Zázvorky už jsme s mamkou ochutnaly. Mě docela chutnaly ( i když lepší by byly namazné máslíčkem :D), ale mamka se z nich hrozně zakuckala :D Ty meruňky jsem ještě neměla, ale už se na ně celá třesu. Když jsou až z Turecka tak musí být úžasné! :D




