Zobrazují se příspěvky se štítkemDeník náladové puberťačky. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemDeník náladové puberťačky. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 5. června 2015

Jakpak žiju a nové hadříky na cvičení

Ahojky!
Doufám, že se máte dobře, když už jsme se konečně dočkali toho pátku. A já po dlouhé době přidávám i nějaký článek, který se netýká jen toho, co jsem snědla. Na deníčky poslední dobou nemám moc náladu a stejně nevím, co bych do nich psala (dobrá, jsem i líná je psát, ale o tom jakože nevíte :D). Dnes vám jenom tak stručně shrnu, jak si tak nějak žiju a ukážu vám, za co jsem vyhodila prachy v Lidlu :D Tak hezkou zábavu!

Začneme tím oblečením...
 

pátek 17. dubna 2015

Záchvatovité přejídání: Moje šílená noční můra



Zdravím vás!
Dnes tu pro vás mám již dlouho slibovaný článek o ZP. V deníčku, který měl dneska vyjít, bych stejně psala z větší části o tom, takže jsem se rozhodla se na to konečně vrhnout.
Asi vám nemusím psát, co to vlastně ZP je, ne? Stručně řečeno, člověk během chviličky dokáže sníst obrovské množství jídla. A to opravdu hodně obrovské. Já říkám, že prostě sežere všechno, co najde. Smutná a děsivá skutečnost.
Důvodů k ZP může být spoustu. Může jít o nějaké bláznivé diety, o nedostatek důležitých živin, příliš náročný pohyb, psychické problémy a jak jsem se dočetla na internetu, tak i peníze, protože hned několik slečen si za to nechává dokonce platit.
Já se ale dneska nechci zaměřit obecně na ZP, ale chci popsat, jak tomu bylo a je u mě.
Začnu tím, jak jsem se vlastně do ZP dostala.


sobota 11. dubna 2015

Deník náladové puberťačky: 28.3. - 10.4.

Ahojky!
Dnes je sobota a venku je nádherné počasí. Já už mám za sebou pořádný ranní běh a skvělou snídani v podobě jáhlovo-ovesné kaše s teď jsem si konečně našla čas napsat nějaký článek. Teď jsem to tady dost flákala. Žádé články, žádné odpovědi na komentáře, prostě nic. A to musím honem rychle napravit.
Omlouvám se, že jsem se neozvala včera, jak jsem slibovala a měla původně v plánu, ale vůbec se mi nechtělo nic psát. Ale ted vám tady vypíšu všechno, co teď momentálně zažívám a jak to všechno zvládám, takže se připravte na pěkně rozsáhlý sloh.
Jdeme na to.

Moje nejoblíbenější trénérka a největší isnpirace. Christine Salus a její úžasné workouty :3

pátek 27. března 2015

Deník náladové puberťačky: 20.3. - 27.3.

Hezký pátek vám všem!
Tak se konečně ozývám. Moc se omlouvám, ale opravdu jsem vůbec nic nestíhala.
A k velké radosti vás všech to dneska nebude žádný dlouhatánský sloh, protože se mi popravdě moc nechce sedět u 2 hodiny u počítače a sepisovat článek. A že mi to většinou trvá 2 hodiny, než se vykecám :D A dobrá, přiznám se, že jsem dnes měla v plánu udělat něco do školy. Na víkend toho totiž mám hrozně moc a Velikonoční prázdniny příští týden tak budou dost nabité. Zkrátka pořád jenom učení, učení a učení (a jídlo a cvičení, bez toho neexistuju :D)

Jsem si jednou udělala výjimečně něco zdravého k obědu :D

pátek 13. března 2015

Deník náladové puberťačky: 7.3 - 13.3

Hezké pozdní odpoledne vám všem!
Dnes je pátek a to je čas na to, abych si opět postěžovala a vylila si své citlivé srdéčko. Dnes toho na něm mám opravdu hodně, takže vás předem upozorňuji, že rozkliknutí článku je na vlastní nebezpečí. Nechci mít na svědomí něčí infarkt až uvidí, jak je to moje povídání dlouhé :D Ale podle toho, co spoustu z vás píše to vypadá, že vás to zase tolik neotravuje, některé kupodivu i baví (což jsem nepochopila, ale nevadí :D) a za to jsem opravdu moc ráda. Je fajn vědět, že to tady nepíšu jen tak do větru, ale pro lidi, kteří si to vážně čtou a ten můj nezajímaví život je aspoň trošku zajímá :) Dosti zbytečných řěčí (kterých beztak bude v článku ještě dost) a šupky dupky na to nekonečné psaní pro mě a nekonečné čtení pro vás :)

Som pekla zdravé žitné sušenky s karobem a brusinkami. Vlastní výmysl :D Ale povedly se...překvapivě :))

pátek 6. března 2015

Deník náladové puberťačky: 28.2 - 6.3.

Ahojky! 
Je tu pátek a to znamená takové menší shrnutí toho, co se za uplynulý týden událo. Zavedla jsem to už na minulém blogu, ale tady jsem se rozhodla začít s tím znovu.
A rovnou vás upozorňuju, že tenhle článek je strááášně dlouhatánský a já se vůbec nebudu zlobit, když si ho nepřečtete. Klidně ty moje kecy přeskočte a kouknětě rovnou na konec :D   

Tohle je foto mé nedělní perfektní snídaně :33