neděle 31. května 2015

What I ate no. 42


Krásnou neděli vám všem!
Tak jak se dneska máte? Já, jako každou neděli (i když v poslední době i každý den), děsně, ale to nevadí. Už si zvykám, že se pořád cítím pod psa. Celý víkend bylo v plánu učení. V sobotu jsem se učila, i když jsem nestihla všechno, co bylo v plánu, ale dneska jsem se na to zvysoka vykašlala. Nějaká snaha dopoledne sice byla, ale po 10 minutách jsem to vzdala, protože jsem se na to stejně nesoustředila. Celej den stál za houby. Mám pocit, že nic neumím, že nemám nic připraveno a vůbec na nic nemám náladu. 4 týdny...už jen 4 týdny a pak klid. Stačí mi zvládnout jedinou věc. Nezbláznit se z toho, což mi zatím moc nejde s mojí psychicky labilitou. Už takhle si připadám jako úplnej magor. Míváte někdy pocit, že už nemůžete dál, že jste slabí a vyčerpaní, připadáte si k ničemu a máte chuť se jenom zahrabat do peřin s čokoládou, na nic nemyslet a nemuset z ní už nikdy vylézt? Tak přesně takovéhle pocity já mám denně. Ale jinak jsem naprosto normální! :D
Noo nevadí. Až budu mít chuť napsat nějaký depresivní článek, napíšu ho. Ale dnes tu jsme kvůli jídlu. Takže vám jen popřeji pěkné pokoukání a užijte si to :)



neděle 24. května 2015

What I ate no. 41

Krásnou neděli vám přeji!
Opět jsem tu s oblíbenou rubrikou toho, co jsem za tento týden všechno zdlábla. A také momentálně jedinou rubrikou, do které v poslední době něco přidávám. Ale doufejme, že se to brzy změní a já zase budu mít na blog více času :)
Tak, jako se mi minulý týden dařilo se nepřejídat, jsem to tenhle týden babrala denza dne. Nebyly to úplně šílené záchvaty, ale normální jezení taky ne. Ale dneska jsem zase odhodlaná zabojovat a už to debilní ZP poslat někam! Akorát jsem po něm vždycky šíleně dehydratovaná. Samozřejmě i naštvaná, smutná a přežraná, ale opravdu potom chodím pořád pít. A cvičit den v přežeru to je teprve terno! V pátek jsem při cvičení vypila 1,5l vody! Noo, pitný režim já skutečně dodržuji, o to se nikdo bát nemusí.
Teď už ale k dnešnímu dílku, hezky si ho užijte :)


neděle 17. května 2015

What I ate no. 40

Ahojky!
Přeji vám pěknou neděli a doufám, že se máte dobře. Já jsem dneska úplně vyšťavená. Vlastně celý víkend jsem byla taková polomrtvá. Plánovala jsem si, jak se budu pěkně učit a cvičit, možná i něco upeču, večer se za odměnu podívám na filmík a bude mi fajn. Ale omyl. Učila jsem se, to jo a nevěřím, že jsem si do hlavy dokázala narvat tolik stránek (taky mi z toho málem praskla, chudinka :D), ale na cvičení ani pečení se už nedostalo. Už v pátek asi do 11 večer jsem se šprtala a pokračovala v sobotu dopoledne a proučila se i část odpoledne. Potom bylo v plánu cvičení, ale byla jsem tak šíleně unavená, že jsem si jen udělala veeelkou sváču a šla se koukat na hokej. A jsem ostuda českého národa, protože jsem před poslední třetinou usnula :D A víte, co je nejvtipnější? Že dneska se mi stalo úplně to samý :D No, stejně jsem o nic nepřišla. Tak snad příště, kluci.
Dneska jsem si v jídelníčku trochu povolila a papkala, jak se mi zlíbilo. Takový menší cheat day, ale rozhodně žádné přejídání, to jsem si opravdu důkladně pohlídala. Byla to odměna za týden bez přejezení, za což jsem na sebe vážně strašně pyšná. Za poslední 2 měsíce asi rekord, tak doufám, že to takhle pěkně půjde i dál. A myslím, že to půjde :)
Teď se ale vrhneme na to jídlo. Hezkou zábavu!


středa 13. května 2015

První velký jarní nákup

Ahojky!
Jak jsem o víkendu slíbila, dnes to bude nákupní článek (jóoo, hurááá, to jsme přesně chtěli! :D), protože doma už nemám skoro nic zdravého, co bych mohla jíst, takže to chtělo doplnit zásoby. Netroškařila jsem a nakoupila si hromadu dobrůtek, se kterýma se vám teď musím pochlubit :))

Ani se neptejte, kolik mě tohle všechno stálo! :D Úplně jsem vyhladověla svojí peněženku.

sobota 9. května 2015

What I ate no. 39

Hezkou neděli!
Jak se dneska máte? Já měla poslední dny docela krizi, kdy jsem vážně měla chuť se na všechno vykašlat. Se ZP mám problémy pořád, i když ode dneška jsem si zase naivně řekla, že tentokrát už to zvládnu a že to bude dobrý. Tak uvidíme, jak dlouho mi tohle odhodlání vydrží. Nakoupila jsem si k tomu novému začátku hromadu zdravého jídla (a dala za to fakt hromadu peněz), na které se už moc těším a doufám, že mi všechny ty předražené tyčinky a müsli aspoň trochu pomůžou. I když vlastně nevím v čem, ale to je jedno. Určitě se tu v průběhu týdne objeví nákupní článek :) 
Jsem dneska nějaká roztržitá a unavená. V hlavě úplně prázdno, přestože jsem se učila a vidina tohohle týdne se mi ani trochu nelíbí, protože mě čeká spoustu nepříjemných věcí. Nejradši bych zůstala doma, abych aspoň na pár dní nemusela nic řešit a na nic myslet. Ach jo. No nic, už raději začneme. Nevím proč, ale tenhle díl se mi ani trochu nelíbí. Ale mě se dneska nelíbí vůbec nic, tak třeba budete mít jiný názor. Pěknou zábavu!

neděle 3. května 2015

What I ate no. 38

Ahoj!
Zdravím vás opět při neděli s oblíbenou rubrikou. A v podstatě s jedinými články, které teď píšu. Moc se za to omlouvám, ale nemám příliš času a když už, tak jsem šíleně líná něco sepsat. A taky se mi popravdě ani moc nechce. Nemám teď zrovna nejšťastnější období, což už určitě víte. ZP se mě pořád drží, i když sproti tomu bojuji, jak se dá. Tenhle týden byl příšerný. Od úterka až do pátka jsem byla skoro pořád v tom, takže to byly dny, kdy jsem se opravdu hrozně nenáviděla a kdy jsem si nejspíš úplně vysušila slzný žlázy. Chtěla jsem napsat v pátek článek o tom, jak jsem úplně v háji a asi to nezvládnu, ale radši jsem to neudělala. Dneska se totiž cítím o moc líp (no jo, 2 dny bez přežeru to je opravdu úspěch na druhou) a zase si říkám, že to dokážu. Ale bojím se. Strašně se bojím, kdy to na mě zase přijde. Jenže už se na sebe nemůžu ani podívat. Vypadám příšerně a když jsem se v pátek zvážila, tak jsem myslela, že omdlím. Představa, že bych měla pořád přibírat je vážně děsivá, takže už s tím musím něco dělat. Krok jedna: přestat se přejídat a znovu nad sebou získat kontrolu. Až si budu opět jistá sama sebou, teprve potom přijde na řadu pomaloučké shazování těch hnusných nabraných kil.
Teď ale dost o té zákeřém přejídání a vrhneme se na to papání. Hezky si to užijte :)

neděle 26. dubna 2015

What I ate no. 37

Ahoj vám všem!
Je tady neděle a s ní i naše pravidelná rubrika. Konečně již přejmenovaná :D Žádný inteligentní název to není, ale lepší než to předchozí. Ostatně, ono je všechno lepší, než tamta příšernost :D Omlouvám se, že tady teď vůbec nejsem, ale moc nestíhám. A když ten čas mám, tak se mi sem popradvě moc nechce. Pořád bojuji se ZP a nemůžu říct, že by mi to nějak šlo. Ale snažit se nepřestanu, ono to půjde! 
Chci upozornit, že nejím příliš zdravě a ani se o to moc nepokouším. Chci se z toho co nejdřív vyhrabat a nějaká clean strava mi v tom nejspíš moc nepomůže. Takže jím tak nějak všechno a hlavně jsem zvětšila porce. A pokud se vydržím nepřejíst déle než 3 dny, budu na sebe opravdu pyšná. 
A ještě něco bych vám chtěla říct...překonala jsem svůj dosadavní rekord a přesně za týden a jeden den jsem zlikvidovala celou sklenici, tedy 454g, arašídového másla! Minulé pondělí jsem ji otevřela a teď v úterý jsem najednou narazila na dno. Neptejte se mě, jak jsem to udělala, sama nevím :D A to jsem prosím dojídala ještě jednu načatou sklenici, ale v té toho naštěstí už moc nebylo. No, zkrátka se ze mě stal pořádnej máslíčkožrout a začínám na něm být pěkně závislá. Dokonce mu dávám přenost i před čokoládou, čemuž nemůžu uvěřit :D 
To bylo jenom taková kulturní vložka a teď se vrhneme na to jídlo. Přeji vám pěknou zábavu :)

neděle 19. dubna 2015

What I ate no. 36

Ahoj!
Hezkou neděli vám přeji. Taky se vám zítra tak strašně nechce do školy? Já už jsem z toho všeho učení úplně zblblá. Dneska i včera jsem se šrotila jako blázen ,takže mám teď hlavu nabitou vědomostma. Jsem vážně zvědavá, jak dlouho si je tam udržím :D Už to ale nebudu zdržovat a rovnou se na to vrhneme. Pěknou zábavu :)

pátek 17. dubna 2015

Záchvatovité přejídání: Moje šílená noční můra



Zdravím vás!
Dnes tu pro vás mám již dlouho slibovaný článek o ZP. V deníčku, který měl dneska vyjít, bych stejně psala z větší části o tom, takže jsem se rozhodla se na to konečně vrhnout.
Asi vám nemusím psát, co to vlastně ZP je, ne? Stručně řečeno, člověk během chviličky dokáže sníst obrovské množství jídla. A to opravdu hodně obrovské. Já říkám, že prostě sežere všechno, co najde. Smutná a děsivá skutečnost.
Důvodů k ZP může být spoustu. Může jít o nějaké bláznivé diety, o nedostatek důležitých živin, příliš náročný pohyb, psychické problémy a jak jsem se dočetla na internetu, tak i peníze, protože hned několik slečen si za to nechává dokonce platit.
Já se ale dneska nechci zaměřit obecně na ZP, ale chci popsat, jak tomu bylo a je u mě.
Začnu tím, jak jsem se vlastně do ZP dostala.


neděle 12. dubna 2015

What I ate no. 35

Hezkou neděli vám všem!
Mám tu pro vás další díl, doufám, že vaší oblíbené, rubriky. Předem upozorňuji, že jsem nejedla moc zdravě a ani jsem se o to moc nesnažila. Snažím se najít nějakou metodu, která by mě zbavila ZP a nějaká super clena strava jde tím pádem tak trochu stranou. Samozřejmě to neznamená, že jsem začala svačit chipsy, ale pokouším se přestat to jídlo tolik řešit a hlavně na něj přestat tak moc myslet. A kupodivu tenhle víkend mi to docela jde. 2 dny už jsem se ničím nepřecpala a už jsem na to jídlo tolik nemyslela. Dokonce jsem ani neměla žádné velké chutě, což je dobré znamení. Sice to jsou teprve 2 dny, ale i tak jsem ráda, že se zatím cítím dobře. Možná to ale s nástupem do školy znovu začne kolísat, ale já budu doufat, že to nebude až tak hrozné. Nevadí mi, když sním trochu víc nezdravého jídla, ani když si dám po večeři 2 kousky buchty plné cukru, ale napcat do sebe všechno, co doma najdu, to opradu už dělat nechci. A z hloubi duše si přeji, abych už to nedělala. Lusknutím prstů to asi nepůjde, ale postupem času se to třeba urovná.
Teď se ale raději vrhneme na to jídlo, co říkáte? Snad se vám bude dnešní díl líbit. Každé druhé fotce dělá v pozadí společnost velikonoční králíček, kterého máme vystaveného na okně :D Velikonoce jsem sice už pryč, ale proč hned sklízet výzdobu, když je tak pěkná? :D

Včerejší grilování. Nějakej zvědavec se mi tam připlet :D To maminka koukala, jak si zase hraju na fotografa a jako magor si fotím jeden talířek ze všech úhlů :D