neděle 29. března 2015

What I ate no. 32

Ahoj!
Je tu neděle a s ní i další díl inspirace z mého bohatého stolu. Pořád jsem o jeden pozadu, ale snad to brzy doženu. Chtěla jsem ho vydat včera, ale nestihla jsem to. Naštěstí teď půjdeme do školy jenom 3 dny a o Velikonocích snad nějaký čas na blog mít budu. I když, taky toho bude hodně, no...Spoustu učení, jarní úklid, pořádná inventura šatníku, protože to už je opravdu třeba, jelikož mám skříně narvané k prasknutí a polovinu z těch věcí nenosím. Jenže když mě je to tak líto to oblečení vyhodit :D Samozřejmě budeme i malovat vajíčka (to si vydupu :D) a zdobit dům (což budu asi dělat zase jenom já, ale to nevadí, alespoň mi do toho nebude nikdo kecat :D) a nejspíš i upeču svého prvního beránka (nejlíp s čokoládovou polevou a ještě kousky čokolády uvnitř, ať to stojí za to :D). Ale slibuji, že tady se taky stihnu stavit a něco hezkého pro vás sepsat ( i když...článek o mém přežírání asi moc hezký nebude) . Teď vám jen přeji, abyste si užili dnešní díl a abyste to ty tři dny ve škole ještě vydrželi. Pak si odpočineme. Já sice moc ne, ale už si zvykám :D A povím vám, že máte jediný štěstí, že si zapisuji všechno co jsem snědla (přestože někdy bych to nejraději zapomněla :/ ), protože jinak bych k těmhle fotkám neměla co psát. Úplně jsem totiž zapomněla, co že jsem to před těmi 14 dny vlastně jedla :D Dost keců, frčíme na to!

pátek 27. března 2015

Deník náladové puberťačky: 20.3. - 27.3.

Hezký pátek vám všem!
Tak se konečně ozývám. Moc se omlouvám, ale opravdu jsem vůbec nic nestíhala.
A k velké radosti vás všech to dneska nebude žádný dlouhatánský sloh, protože se mi popravdě moc nechce sedět u 2 hodiny u počítače a sepisovat článek. A že mi to většinou trvá 2 hodiny, než se vykecám :D A dobrá, přiznám se, že jsem dnes měla v plánu udělat něco do školy. Na víkend toho totiž mám hrozně moc a Velikonoční prázdniny příští týden tak budou dost nabité. Zkrátka pořád jenom učení, učení a učení (a jídlo a cvičení, bez toho neexistuju :D)

Jsem si jednou udělala výjimečně něco zdravého k obědu :D

neděle 22. března 2015

What I ate no. 31

Hezký nedělní večer!
Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale vůbec nic jsem nestíhala. V pondělí jsem se byla jen domluvit na tom gymplu a v úterý už tam úplně v šoku nastoupila. Všechno se to seběhlo tak rychle, že jsem vám to sem ani nestihla napsat. A nestihnu to ani teď. Jenom vám napíšu, že je toho učení hrozně moc a že skoro ničemu nerozumím (hlavně matice), ale to se snad časem podá. Každopádně jsem se teď pořád učila (a stejně se skoro nic nenaučila), takže jsem neměla na blog moc čas. A když už jsem ten čas měla, tak se mi popravdě moc nechtělo psát článek. Byla jsem ráda, že sebou můžu fláknout a na chvilku nic nedělat. Přiznám se, že jsem byla opravdu hodně vyčerpaná a s nervama úplně někde hodně daleko. Tenhle týden byl pro mě psychicky fakt pořádně náročný a já si pořád říkala, že to nemůžu zvládnout a co mě to zase napadlo za kravinu, přestoupit. Ale nechci to teď psát sem, všechno to nejspíš shrnu v pátečním deníčku. Teď vás s tím nebudu zatěžovat a jenom vám popřeji pěknou zábavu u dnešního, stále opožděného, dílu s tím stále nezměněným trapným názvem.


neděle 15. března 2015

What I ate no. 30

Hezkou neděli vám všem!
Tradičně je tady i dnes oblíbená rubrika s tím trapným názvem, který jsem ještě nestačila vymyslet. Mám pocit, že už všechno bylo použito, ale ještě nad tím popřemýšlím, protože tohleto se mi líbí čím dál míň :D Bohužel tohle není aktuální díl, ale jsou to fotky z minulého týdne. Ano, pořád jsem pozadu, protože jsem úplně zapomněla, že jsem ten skluz vlastně ještě nedohnala. Ale to nevadí, z tohoto týdne se tady fotky objeví někdy v průběhu nastávajícího týdne. Fotek není tolik jako vždycky, protože spoustu mých jídel jsem v záchvatu žravosti nestihla vyfotit a věřte mi, že byste je ani vidět nechtěli :D A díky tomu přejídání, jsem taky vynechávala nějaké svačiny a tak, protože jsem měla nacpaný žaludek a rvát do sebe ještě něco dalšího se mi vážně nechtělo. Ale i tak se tam najde pár dobře vypadajících a v rámci zdravých jídel. Pěkné pokoukání a počtení přeji :)

pátek 13. března 2015

Deník náladové puberťačky: 7.3 - 13.3

Hezké pozdní odpoledne vám všem!
Dnes je pátek a to je čas na to, abych si opět postěžovala a vylila si své citlivé srdéčko. Dnes toho na něm mám opravdu hodně, takže vás předem upozorňuji, že rozkliknutí článku je na vlastní nebezpečí. Nechci mít na svědomí něčí infarkt až uvidí, jak je to moje povídání dlouhé :D Ale podle toho, co spoustu z vás píše to vypadá, že vás to zase tolik neotravuje, některé kupodivu i baví (což jsem nepochopila, ale nevadí :D) a za to jsem opravdu moc ráda. Je fajn vědět, že to tady nepíšu jen tak do větru, ale pro lidi, kteří si to vážně čtou a ten můj nezajímaví život je aspoň trošku zajímá :) Dosti zbytečných řěčí (kterých beztak bude v článku ještě dost) a šupky dupky na to nekonečné psaní pro mě a nekonečné čtení pro vás :)

Som pekla zdravé žitné sušenky s karobem a brusinkami. Vlastní výmysl :D Ale povedly se...překvapivě :))

středa 11. března 2015

Nákupuji všude možně


Ahojky!
Omlouvám se, že se ozývám až po tolika dnech, ale stala se jedna taková hrozně divná věc (vlastně víc věcí), díky kterým jsem neměla na blog moc náladu a ani čas. Ale snad vám to nevadí, však já to zase doženu a o těch příhodách vám napíšu v pátek ve svém deníčku.
Dneska ale další nákupní článek. Nějak jsem v poslední době hodně nakupovala jídlo, ale jídla ono není nikdy dost. Narazila jsem totiž na jeden malý schovaný obchůdek se Zdravou výživou. Ne u nás ve městě, tady máme jenom tu šíleně předraženou. A jsem jedině ráda za to, že jsem ho objevila, protože se mi tam neskutečně líbilo a nejradši bych ho celý vykoupila :D To ale bohužel nešlo, protože jsem 1) neměla tolik peněz a 2) bych to asi všechno neunesla, že :D Kromě nákupu ve výživě jsem si nakoupila i pár věcí jinde, tak vám je tady také ukážu. Ale už dost vykecávání a jdeme na ten nákup.


sobota 7. března 2015

What I ate no. 29

Krásnou sobotu vám přeji!
Slíbila jsem, že další díl inspirace tady bude co nejdříve, výjimečně jsem na svůj slib nezapomněla a už včera večer pro vás tento příspěvek poctivě sepsala. A tak trochu jsem u toho po tom náročném cvičení usínala, tak doufám, že tam nebudou napsané nějaké kraviny :D
Hezkou zábavu :)


pátek 6. března 2015

Deník náladové puberťačky: 28.2 - 6.3.

Ahojky! 
Je tu pátek a to znamená takové menší shrnutí toho, co se za uplynulý týden událo. Zavedla jsem to už na minulém blogu, ale tady jsem se rozhodla začít s tím znovu.
A rovnou vás upozorňuju, že tenhle článek je strááášně dlouhatánský a já se vůbec nebudu zlobit, když si ho nepřečtete. Klidně ty moje kecy přeskočte a kouknětě rovnou na konec :D   

Tohle je foto mé nedělní perfektní snídaně :33

čtvrtek 5. března 2015

What I ate no. 28

Ahojda!
Co to, co to? Inspirace už ve čtvrtek (je doufám čtvrtek, že jo? :D)? No, takhle to dopadá, když s vámi blog nespolupracuje a nechce nahrávat obrázky :D S inspirací jsem teď tudíž trochu pozadu a to je třeba co nejrychleji dohnat. Tenhle díl už jsem se pokoušela vydat na minulém blogu, ale to se jaksi nepovedlo, takže ho tady mám dnes. Jen vám popřeji, aby se vám líbil a kdyby tam náhodou u některých fotek bylo napsáno něco zvláštního, co by nějak nesouhlasilo (např. časově atd.), tak se omlouvám, ale psala jsem ho asi už před 3 týdny a nechce se mi ho číst znovu, natož pak ještě opravovat :D (já su líné :D). Jsou to fotky z doby, kdy jsem měla prázdniny, což znamená, že by mohl být trochu záživnější než ty ostatní. Užijte si ho :)


středa 4. března 2015

Americký týden

Ahoj, ahoj!
Už je čas na to, abych začala zase přidávat nové články a jelikož jsme se konečně dočkali amerického týdne v Lidlu, tak bych vám ráda ukázala, co všechno jsem si tam nakoupila já. Resp. co mi tam nakoupila maminka :D Sice trochu s křížkem po funuse, ale to, že je ten týden dávno za námi, ještě neznamená, že se vám s tím nemůžu pochlubit. Zvlášť, když jsem to všechno poctivě nafotila ze všech možných úhlů :D To by pak byla hrozná škoda to sem nedát, že jo.