No neke! Co se to děje? Já a vydávám takovýhle článek? To se ten svět už úplně zbláznil, nebo co? :D
Ne, jen jsem si řekla, že by možná nemusel být špatný nápad spočítat si, kolik čeho sním a napsat vám to sem. Navíc je to teď docela oblíbený typ článků a i já je čtu moc ráda. I když nejsem moc velkým příznivcem počítání maker a v podstatě tohle bylo poprvé (a možná i naposled, protože jsem nad tím strávila nepřiměřeně dlouhou dobu :D), co jsem si poctivě spočítala hodnoty všech svých jídel.






