Krásnou 3. adventní neděli vám přeji!
To nám to ale pěkně
utíká, že? Za týden už jsou skoro Vánoce a přípravy u nás doma v plném
proudu. Například včera jsme celé odpoledne pekli vánoční cukroví.
Oproti loňsku máme docela dost druhů a to ještě plánujeme něco dodělat.
Potom vám to cukrovíčko vyfotím, ať mi máte co závidět, protože na
Štědrý den ho hodlám všechno sníst :D Včera jsem neodolala a ochutnala 2
kousky, což není ještě tak hrozné. Jinak jsem v tomhle týdnu hřešila
jako divá. Škoda mluvit, ale asi jsem s tím svým režimem měla začít až
po Vánocích, až mi nikdo nebude nabízet hromadu cukroví. Takhle se to
fakt nedá, když po vás pořád všichni chtějí, abyste ochutnali :D
Alespoň ty odpolední zeleninové svačiny pořád dodržuji a dodržovat budu.
A teď, ten poslední týden před Vánoci, se opravdu budu moc snažit jíst
lépe. Tak mi držte palce, ať se mi to aspoň zčásti povede. Příští týden
bych vám sem možná hodila, co všechno jsem za těch pár týdnů snědla a
kolik bodíků jsem si za to dala :D
Ale teď už jdeme na to
jídlo, protože už určitě máme všichni hlad! Aspoň já jo a to jsem před
hodinou svačila! Jsem já to ale nenažranec :D
