Ahooj!
Tak jakpak se dneska máte? Já umírám! :D Dneska
dopoledne jsem byla hrozně unavená a pořád jsem uvažovala nad tím,
jestli mám cvičit. Tenhle týden jsem cvičila už 5x (3,5 minuty na Štědrý
den nepočítám :D), takže bych se na to asi vykašlala, kdybych věděla,
že zítra cvičit určitě nebudu a že se nejspíš zase přežeru cukroví,
jelikož jedeme na návštěvu k babičce :D A víte, že se na to cukrovíčko
po 2 dnech abstinence docela těším? :D Stejně si myslím, že jsem zatím
nic nepřibrala, zvlášť po třech dnech takového náročného cvičení. Kdyby
vás zajímalo, co mě dneska tak vyšťavilo, tak to bylo TOHLE
video od Christine Salus. Cvičila jsem s ní teprve asi podruhé, ale
přijde mi sympatická, takže si s ní ještě někdy nějaé to videjko dám.
Ale tohle byl teda masakr. V životě jsem nebyla tolik zpocená :D Ale
bavilo mě to a až budu mít někdy nadbytek energie, zacvičím si ho znovu
:D Stejně mi to ale nestačilo a dala jsem si pak ještě asi třičtvrtě
hodiny posilování (no jo, jen se pochlub, jak to přeháníš :D).
Na
zítřek se ale moc těším. Nebojte se, budu se mírnit. Přece nechci
dopadnout jako na Štědrý den :D Někdo to přehání s alkoholem, já to holt
přeháním s cukrovím :D Ale už mi to brzo skončí, protože cukroví pomalu
ale jistě mizí. Achjo, budu se zase muset vrátit k čokoládě a
burákovému máslíčku. No co, to taky není špatný :D Ale teď už jdeme na
to jídlo! Přemýšlela jsem, jestli sem mám dát i fotky jídel ze Štědrého
dne, když jsem je dala už do předchozího článku, ale nakonec jsem si
řekla, proč ne. Ať je tahle inspirace trošku vánoční :)
